Nuotoliniu būdu valdomas lenktynių automobilis Neon Racer su šviesomis MT1307
Kód: MT1307Související produkty
Detailní popis produktu
Sportinis lenktynių automobilis su ryškiu neonine dizaino ir išplėtota linijomis. Automobilis valdomas nuotolinio valdymo pultu, sugeba važiuoti pirmyn/atgal ir sukti. Komplekte yra įkraunama baterija automobiliui + USB įkrovimo kabelis. Ideali pirmoji RC modelis vaikams nuo 3 metų, puiki dovana mažiems lenktynininkams.
SPECIFIKACIJA:
- Automobilio ilgis: apie 26 cm
- Valdymas: RC nuotolinio valdymo pultas
- Automobilio maitinimas: įkraunama baterija (pridedama)
- Valdymo maitinimas: 2× AA baterijos (nėra komplekte)
- Efektai: LED šviesos
Pakuotės turinys:
- RC automobilis Neon Racer
- Nuotolinis valdymas
- Įkraunama baterija automobiliui
- USB Įkroviklis
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724008972 |
| Spalva: | Žalia |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 26 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 |
| Reikalingos baterijos: | 2x1,5V AA |
| Rozměry balení: | 34 x 14,5 x 16 cm |
| Plotis: | 11 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai, Dálkové ovládání |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
