Nuotoliniu būdu valdomas R/C Ford Shelby GT500 raudonas
Kód: L-7150Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis Ford Shelby GT500 sukurtas 1:24 masteliu, todėl atrodo realistiškai, pagamintas iki mažiausių detalių.
Nuotolinis valdymas priima dažnį 2,4GHz, kas sumažina bet kokius trikdžius žaidimo metu.
Rinkinys apima:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis
- Nuotolinis valdymas
SPECIFIKACIJA:
- Maksimalus greitis 7,5 km/h
- Nuotolinio valdymo pultelio nuotolis iki 20 metrų
Išmatavimai:
- Nuotoliniu būdu valdomas automobilis 20 x 8 x 6,5 cm
- Nuotolinis valdymas 11 x 4 x 13 cm
- Pakuotės matmenys 31 x 14 x 15 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912676423 |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Automobilis |
| Licencija - prekės ženklas: | Ford |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 20 cm |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 20 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 0,8 kg |
| Maks. greitis: | 7,5 km/h |
| Mastelis: | 1:24 |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 5 x AA |
| Greitis (Min. - Max.): | 7, 8 |
| Plotis: | 8 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 6,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
