Nuotoliniu būdu valdomas automobilis Policija Kupé 1:14 R/C
Kód: L-4861Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas Policijos Kupė automobilis pagamintas 1:14 masteliu ,dėl to jis atrodo neįtikėtinai tikroviškai. Automobilis tiesiai iš lenktynių trasos išpildys kiekvieno jauno lenktynininko svajonę. Nuotoliniu būdu valdomas automobilis R / C teigiamai paveiks tinkamą įgūdžių vystymąsi, pavyzdžiui, automobilio valdymą vaikui, taip pat sustiprins koncentraciją ir padės plėtoti rankinius įgūdžius, vikrumą ir išradingumą.
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis baltos spalvos policijos versijoje yra modelis, kuris sujungia sportinį dizainą, kupė savybes ir specialias paslaugas. Didelis pristatomo automobilio privalumas yra jo įdomios funkcijos - nuotolinis valdymas, leidžiantis efektyviai keisti važiavimo kryptį.
Automobilis pagamintas iš kokybiškų medžiagų, todėl yra atsparus smūgiams ir kritimams. Nuostabūs parametrai ir sportiškas dizainas daro jį puikiu transporto priemone jaunesniems ir vyresniems berniukams.
Žaislas pažymėtas CE sertifikatu, kuris pirmiausia įrodo aukštą produkto kokybę ir saugumą. Automobilio modelis ir nuotolinio valdymo pultas veikia su AA baterijomis. Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų.
- Automobilio matmenys: 35 cm x 12,5 cm x 13,5 cm
- Pakuotės matmenys: 50 cm x 17 cm x 19,5 cm
- Spalva: balta / juoda (Atsitiktinis pasirinkimas pagal prieinamumą)
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625586894 |
| Spalva: | Bílá |
| Modelis: | Automobilis, Policijos automobilis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 35 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Svoris: | 0,89 kg |
| Mastelis: | 1:14 |
| Motyvas: | Policija |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Plotis: | 13,5 cm |
| Aukštis: | 13,5 cm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
