Amerikietiškas mokyklinis autobusas nuotoliniam valdymui R/C
Kód: L-4690Související produkty
Detailní popis produktu
Geltonas mokyklinis autobusas klasikinio amerikietiško stiliaus. Autobus yra nuotoliniu būdu valdomas ir juda visomis kryptimis. Minkšti ratai užtikrina laisvą ir saugų važiavimą įvairiomis dangomis.
Autobus turi sulankstomą sustojimo ženklą, kuriuo gali nurodyti sustojimą, kad vaikai saugiai įliptų į autobusą. Kitas puikus priedas yra atidaromos durys, kurios atsidaro paspaudus mygtuką. Antras mygtukas įjungia garsus, imituojančius signalą. Autobusas pagamintas su didžiausia tikslumo detale.
Nuotolinio valdymo mokyklinio autobuso specifikacija:
- autobuso matmenys 33 x 8 x 7 cm
- pakuotės matmenys 44 x 28 x 13 cm
- Reikalingos baterijos 2x AA
- vaikams nuo 6 metų
- CE sertifikacija
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC modeliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 181891157575 |
| Spalva: | geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | autobusas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 33 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 30 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 2 kg |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Plotis: | 7 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty |
| Aukštis: | 8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Double E (Double Eagle) je celosvětově známá značka specializující se na výrobu RC modelů, stavebnic, technických hraček a modelů vozidel pro děti i dospělé nadšence. Díky více než 30 letům zkušeností patří mezi největší a nejuznávanější výrobce dálkově ovládaných hraček a modelů na světě.
V sortimentu značky Double E najdete širokou škálu produktů – od RC stavebních strojů, nákladních vozidel a terénních aut, přes vojenskou techniku a hasičská auta, až po detailní modely známých značek a inovativní stavebnice CaDA, které podporují logiku, kreativitu a technické myšlení dětí.
Hlavní filozofií značky je propojit zábavu s učením, a proto jsou všechny produkty navrženy tak, aby rozvíjely motoriku, koordinaci, trpělivost i kreativitu. Double E si zakládá na kvalitě zpracování, realistickém designu a bezpečných materiálech, což zajišťuje dlouhou životnost a maximální bezpečnost při hraní.
| Výrobní společnost : | Double E Group Europe |
|---|---|
| Adresa : | Via Roma, 192/D - Castelgomberto (VI), Itálie |
| E-mail : | info@ee-co.com |
