Vaikiškas pusiau automatinis šautuvas su kamuoliukais Blaze Storm
Kód: 7090Související produkty
Detailní popis produktu
Ekstra greita ir tiksli poloautomatinė pistoletas vaikams, kuris įkraunamas 8 putų kamuoliukais, kurie niekam nepakenks. Jie yra minkšti, todėl jokio sužeidimo grėsmės nėra. Pristatytas rinkinys puikiai tinka varžyboms lauke ir mažose patalpose. Šaudyklių atitinka naujausius žaislų saugos standartus. Žaislas supakuotas į tvirtą ir estetišką dėžutę, kuri puikiai tinka dovanai. Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų ir turi CE sertifikatą.
Šaudymas:
-įkrovos talpa: 8 kamuoliukų
-kiti dėklai yra abiejose pistoletų pusėse
-šūvio nuotolis apie 10 m
Rinkinys apima:
-samopalis
-12 kamuoliukų
-zaměřuoklis
-pagrindas
-vamzdžio prailginimas
IŠMATAVIMAI:
-71 x 21 cm
Maitinimas veikia su 4 AA tipo baterijomis – nėra komplekte
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| EAN: | ZMI.ZC7090 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 4 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 71 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Svoris: | 1,8 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Šoviniai |
| Rozměry balení: | 52,5 x 38,5 x 11,5 cm |
| Tipas: | Spintelė, Šautuvas |
| Aukštis: | 21 cm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
