2v1 pistoletas su putų šoviniais + kaukė
Kód: L-5090Související produkty
Detailní popis produktu
Žaislai, imituojantys ginklus, yra elementai, kurie berniukų žaidimuose yra labai įprasti. Tai taip pat žaislai, kurie padeda įsijausti į drąsių kovotojų ir herojų, tiesiai iš filmų, vaidmenis. Pateikta pistoletas su putų šoviniais tikrai įtrauks berniukus į žaidimą ilgam.
Rinkinys apima:
- ginklas
- putų šaudmenys 6 vnt.
- kaukė
Vaikų pistoletas pagamintas iš sertifikuotų, saugių aukščiausios kokybės medžiagų, todėl žaislas turi CE sertifikatą, o jo gamyba atitinka EN 71 standartą. Jo konstrukcija primena tikrą ginklą, tačiau yra labai saugi - neturi aštrių galų ir elementų. Žaisti su žaislu labai paprasta, tačiau jis suteikia daug pramogų. Taip pat galime išardyti ginklą į robotą.
Ginklo matmenys: 26 cm x 19 cm
Kaukės skersmuo: 20 cm
Pakuotės matmenys: 44 cm x 27 cm x 9,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625589390 |
| Spalva: | oranžinė, geltona, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 26 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 1,3 kg |
| Priedai: | maska, Šoviniai |
| Rozměry balení: | 44 x 27 x 9,5 cm |
| Tipas: | Spintelė |
| Aukštis: | 19 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
