Vaikiškas automatinis pistoletas Blaze Storm su putų kamuoliukais
Kód: R-ZMI.ZC7116Související produkty
Detailní popis produktu
Aukštos kokybės pistoletas su spyruokliniu mechanizmu, kuris šaudo kulkas (minkštus kamuoliukus), yra skirtas vaikams nuo 14 metų. Pistoletas Blaze Storm yra lengvai naudojamas, turi didelį nuotolį ir yra tikslus. Viską, ką turite padaryti, tai įdėti baterijas (AA 4 x 1,5 V) - kurios nėra komplekte, uždaryti dureles, užpildyti dėklą, įjungti maitinimo mygtuką, taikyti ir šauti.
Žaislas išmokys jus susikoncentruoti į tikslą, treniruos akių-rankų koordinaciją ir užtikrins puikų pramogavimą.
- Durys, skirtos užstrigimo pašalinimui
- 8 šovinių talpa
- 12 minkštų kamuoliukų
- Įjungimo / išjungimo mygtukas
- Gaudyklė
- Patogus rankenos laikymas
- Rankena, skirta pritvirtinti, pavyzdžiui, kaklo virvutei
Išmatavimai:
- Ginklas: 45 x 22 x 7 cm
- Kamuoliukų skersmuo: 2,3 cm
- Pakuotė: 45 x 28,5 x 11 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZMI.ZC7116 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 4 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 45 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Svoris: | 2 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Šoviniai |
| Rozměry balení: | 45 x 28,5 x 11 cm |
| Plotis: | 7 cm |
| Tipas: | Spintelė |
| Aukštis: | 22 cm |
| Množstevní sleva: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
