Elektroninis žadintuvas - lazerinis ginklas su skydu
Kód: L-3681Související produkty
Detailní popis produktu
Žadintuvas su moderniu dizainu yra kažkas, kas pažadins net didžiausius miegalius. Išjungti jį nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti – turėtumėte taikyti pistoletu raudonos šviesos spindulį į skydą sklandžiu rankos judesiu. Prezentuojamo žadintuvo privalumai neapsiriboja tik įdomiu dizainu. Skirtingai nuo klasikinių laikrodžių, jis veikia tyliai, yra tikslus, o didelis juodas ekranas leidžia perskaityti laiką net vidury nakties. Be to, tai puiki žaislas! Prie žadintuvo pritvirtintas baltas ginklas, kuriuo galite šaudyti į žadintuvą.
Žadintuvas turi CE sertifikatą. Norint naudoti visas prekės funkcijas, jis turi būti maitinamas 6 AA 1,5V baterijomis. Rinkinys apima USB kabelį, leidžiantį įkrauti žadintuvą prijungus jį prie kompiuterio arba powerbank tinklo.
IŠMATAVIMAI:
- ginklas: 14,5 cm x 11,5 cm x 2,5 cm,
- žadintuvas: 14,5 cm x 14 cm x 4,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818910329154 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 6 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 14,5 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8 |
| Svoris: | 1,4 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Žadintuvas, Ginklas |
| Plotis: | 2,5 cm |
| Tipas: | lentynos |
| Aukštis: | 11,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
