Nuotoliniu būdu valdomas sportinis automobilis R/C 1:8 grafiti
Kód: L-18602Související produkty
Detailní popis produktu
Didelis nuotoliniu būdu valdomas sportinis automobilis 1:8 masto siūlo dinamišką dizainą su graffiti spauda ir realistiškais apšvietimo ir garso efektais. Jis atsparus smūgiams, puikiai tinka intensyviems lenktynėms ir lengvai valdomas dėka 2,4 GHz nuotolinio valdymo pulto. Šis modelis yra puikus pasirinkimas greitų automobilių ir veiksmo pramogų mėgėjams.
- Automobilis maitinamas 7,4V baterija (pridedama prie komplekto)
- Pultas maitinamas 2x 1.5V AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 56 x 23 x 19 cm
- Pakuotė: 68,5 x 28 x 22,5 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991017318 |
| Spalva: | Černá, Mėlyna |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Amžius: | 8+ |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Mastelis: | 1:8 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, Baterija 7,4V |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA (nejsou součástí balení) |
| Rozměry balení: | 68,5 x 28 x 22,5 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
