Didelis Blaze Storm pistoletas putų šaudmenims
Kód: L-6980Související produkty
Detailní popis produktu
Didelis pistoletas yra būtina kiekvieno berniuko įrangos dalis. Žaisdamas vaikas ugdo ne tik savo vaizduotę, bet ir vikrumą, motoriką bei rankos funkciją.
- Pildymo tipas: magazinas
- Dėtuvo talpa: 25 šovinių
- Kulki: putplasčio, visiškai saugios, rutuliukai
Pakuotėje yra:
- Didelis automatas
- 25 putų šovinių - kamuoliukas
SPECIFIKACIJA:
- Pistoletas 68 x 8 x 33 cm
- Pakuotė 68 x 9 x 35,5 cm
- Reikalingos baterijos 6x "AA"
- Vaikams nuo 14 metų
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912728771 |
| Spalva: | Černá, oranžinė, Mėlyna |
| baterija: | 6 x AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 68 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Svoris: | 2 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Šoviniai |
| Rozměry balení: | 68 x 9 x 35,5 cm |
| Plotis: | 8 cm |
| Tipas: | Spintelė |
| Aukštis: | 33 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
