Mėlynas šviesos kardas
Kód: L-7092Související produkty
Detailní popis produktu
Mėlynas šviesos kardas su garso ir šviesos efektais pavers kiekvieną žaidimą į jaudinančią kosminę nuotykį. Puikiai tinka mažiems galaktinių herojų gerbėjams, kurie nori mėgautis veiksmo mūšiais namuose ir lauke. Dėl lengvo valdymo, ryškios mėlynos šviesos ir realistinių garsų siūlo pramogą, kuri vaikus iš karto įtrauks į žaidimą.
SPECIFIKACIJA:
- Medžiaga: Plastikas
- Maitinimas: 2x 1,5 V AA (nėra komplekte)
- Kalvio ilgis: 68 cm
- Pakuotės matmenys: 10 x 6 x 75 cm
Savybės:
- Lengvas įjungimas mygtuku ant rankenos
- Intensyvi mėlyna šviesa
- Realistiški garsai dinamiškesniam žaidimui
- Tinka kaip papildymas kosminio herojaus kostiumui
- Atsparus plastiko dizainas
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912764724 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 2 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 68 cm |
| Svoris: | 0,3 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Rozměry balení: | 10 x 6 x 75 cm |
| Tipas: | Šviesos kardas |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
