Vaikiška gelinių šovinių pistoletas su lazeriu
Kód: L-14747Související produkty
Detailní popis produktu
Žaislai yra ginklai, kuriuos kiekvienas mažas berniukas nori turėti savo kolekcijoje. Būtent tokia yra elektrinė pistoletas su lazeriu geliniams šaudmenims. Taikiklis, leidžiantis tiksliau taikyti, yra įmontuotas viršuje. Galinė dalis yra nuimama, taip sukuriant visiškai naują modelį. Vandens geliniai rutuliukai pagaminti iš netoksiškų medžiagų, o prieš žaidimą juos tereikia pamirkyti 3 valandas vandenyje.
Šaudymo nuotolis pistoletas yra 10 metrų.
- Pistoletas maitinamas baterija, kuri yra pakuotės dalis (įskaitant USB kabelį).
- Žaislas tinka vaikams nuo 14 metų.
Pakuotės turinys:
- Pistoletas
- Teleskopas
- apsauginiai akiniai
- Geliniai šoviniai
- baterija
Išmatavimai:
- Pistoletas: 26 x 19 cm
- Pakuotė: 36 x 26 x 7 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802458459 |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 26 cm |
| Priedai: | Šoviniai, apsauginiai akiniai, Teleskopas |
| Rozměry balení: | 36 x 26 x 7 cm |
| Tipas: | Gelinių kulkų pistoletas |
| Aukštis: | 19 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
