Nuotoliniu būdu valdomas sunkvežimis 40 cm geltonas
Kód: MT1418Související produkty
Detailní popis produktu
Didelis RC sunkvežimis su platforma yra ideali žaislas mažiems vairuotojams, kurie mėgsta statybos mašinas ir sunkiąją techniką. Šis detaliai apdorotas transporto sunkvežimis siūlo realistišką išvaizdą, lengvą valdymą ir ilgą važiavimą dėka įkraunamos baterijos.
Pultu galima patogiai važiuoti į priekį, atgal ir sukti į šonus. Dėl 40 cm ilgio sunkvežimis atrodo tikrai tvirtas ir tiksliai primena tikrą automobilį.
SPECIFIKACIJA:
- Automobilio ilgis: 40 cm
- Automobilio aukštis: 12,5 cm
- Automobilio plotis: 7,5 cm
- Valdymas: į priekį, atgal, kairėn, dešinėn
- Automobilio baterija: 3,7V įkraunama (pridedama)
- Įkrovimas: USB laidas (pridedama)
- Tinka vaikams nuo: 3 metų
- Pakuotės matmenys: 51 × 14 × 8 cm
Pakuotės turinys:
- RC sunkvežimys su priekaba
- Nuotolinis valdymas
- Įkraunama baterija 3,7V
- USB įkrovimo laidas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724010081 |
| baterija: | 3,7V |
| Modelis: | Krovininis automobilis |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 40 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Rozměry balení: | 51 x 8 x 14 cm |
| Plotis: | 7,5 cm |
| Savybės: | Dálkové ovládání |
| Aukštis: | 12,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
