Krepšys ir stalas su įrankiais mažiems meistrams
Kód: R-ZWA.T101-1Související produkty
Detailní popis produktu
Jūsų vaikas jausis kaip tikras konstruktorius. Su šiuo nuostabiu įrankių rinkiniu.
Visas dirbtuvės buvo patalpintas praktiškame, bet patogiame krepšyje. Be to, yra galimybė išplėsti dirbtuvę – prie prailginto bagažo pritvirtintos specialiai pritaikytos kojos, kurios sudaro stabilų pagrindą dirbtuvėms. Rinkinys yra puiki edukacinė žaislas, leidžiantis vaikui tobulinti įgūdžius renkant formas, atskiriant spalvas ir plėtojant vaizduotę. Puikus rinkinys kiekvienam jaunam mechanikui!
Rinkinys apima:
- kufriukas – dirbtuvės
- judanti akumuliatorinė gręžimo mašina (maitinimas: 2 x AA tipo baterijos – baterijos nepridedamos)
- raktai
- pjūklas
- kaldiklis
- kabliukai
- atsuktuvas su keičiamais antgaliais
- lentyna
- varžtai ir veržlės
- ir dar...
IŠMATAVIMAI:
38 cm x 68 cm x 34 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški įrankiai |
|---|---|
| EAN: | ZWA.T101-1 |
| Spalva: | oranžinė, geltona, Šedá |
| baterija: | 2 x AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 38 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 1,76 kg |
| Pakuotės turinys: | Helma, akiniai, Įrankių dėžė, Metras |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 34 cm |
| Įrankių tipas: | pjaustyklė, plaktukas, Suktuvas, raktai, Veržlė |
| Aukštis: | 68 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
