Įrankių kuprinė meistrams
Kód: L-4848Související produkty
Detailní popis produktu
Įrankių kuprinė susideda iš didelio kiekio elementų, kurie tikrai suteiks kiekvienam mažam berniukui puikią pramogą. Žaidimas su pristatytu rinkiniu teigiamai paveiks vaiko vystymąsi - jo kūrybiškumą, loginį mąstymą ir rankinius įgūdžius.
Vaikiški įrankiai buvo pagaminti iš plastiko, kuris užtikrina mažą atskirų elementų svorį. Žaislo dizainas remiasi tikrais įrankiais, kurie derinami su paprastomis neutraliomis spalvomis - dėl to vaikas jausis kaip tikras meistras. Didelis žaislų privalumas yra tas, kad jų matmenys pritaikyti vaikų rankoms, kas žymiai palengvina jų naudojimą.
Rinkinys apima:
- Gręžtuvas, maitinamas 2 x „AA“ baterijomis
- plaktukas
- Pjūklas
- Raktas
- Suktuvas
- Matuoklis
- Niveliavimo priemonė
- Keičiami grąžtai
- Varžtai
- Dvi plokštės
Rinkinys bus puiki žaislas visiems vaikams nuo 3 metų.
Išmatavimai:
- Kuprinė: 30 x 28 x 9 cm
- Pakuotė: 30 x 26 x 11 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški įrankiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625586764 |
| Spalva: | Černá, Žalia, Šedá |
| baterija: | 2 x AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 30 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 2 kg |
| Pakuotės turinys: | Kuprinė |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 9 cm |
| Įrankių tipas: | Akumuliatorinis atsuktuvas, Gręžtuvas, plaktukas, Raktas, Niveliavimo priemonė |
| Aukštis: | 28 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
