Didelis įrankių rinkinys meistrams
Kód: L-7569Související produkty
Detailní popis produktu
Įrankių rinkinys apima visus pagrindinius įrankius pradedantiesiems statybininkams ir meistrams. Dabar vaikas galės būti tėvo ar senelio pagalbininku ir taisyti sulūžusias žaislus. Jis nebijos jokių nesėkmių. Visi elementai yra pradžia kuriant savo dirbtuvę ateityje.
Žaidimas su rinkiniu tikrai suteikia daug privalumų, vaikas išmoksta tikslumo, kantrybės ir pagrindinių įrankių pavadinimų. Gręžtuvas skleidžia garsus, kaip tikras, ir yra puikiai suformuotas. Norint užtikrinti tinkamą apsaugą, rinkinyje yra šalmas ir apsauginiai akiniai.
Rinkinį sudaro:
- Gręžtuvas
- Keičiami antgaliai
- kombinacijos
- 2 atsuktuvai
- Raktas
- plaktukas
- 4 varžtai
- 4 veržlės
- šalmas
- akiniai
Išmatavimai:
- Pakuotė: 51 cm x 36 cm x 12 cm
- Gręžtuvas: 28 cm x 16 cm x 6 cm
Gręžtuvas veikia su dviem 1,5 VV AA baterijomis. Rinkinys skirtas vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški įrankiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665997987 |
| Spalva: | geltona, Žalia |
| baterija: | 2 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 28 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7 |
| Svoris: | 1,5 kg |
| Pakuotės turinys: | akiniai, šalmas |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 6 cm |
| Įrankių tipas: | Gręžtuvas, plaktukas, Raktas, Veržlė, Varžtai, kombinacijos |
| Aukštis: | 16 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
