Įrankių dėžutė mažiems meistrams 31 skirtingas priemonė
Kód: R-ZWA.008-21Související produkty
Detailní popis produktu
Jei namuose turite mažą meistrą, jam tikrai pravers šis įrankių lagaminas. Dėl šios rinkinys, pilnas įrankių, jūsų berniukas jausis kaip tikras meistras. Lagamine rasite iš viso 31 skirtingą priemonę, kurios, nors jūsų vaikai jas suvoks kaip tikras, tačiau dėl jų saugumo jums nereikės jaudintis, nes visi lagamine esantys įrankiai yra plastikinės kopijos. Šis remonto rinkinys užtikrins vaikams ne tik linksmybes, bet ir svarbias pirmas patirtis su įrankiais.
Rinkinys apima:
- baterijinė gręžtuvas (turi 3 keičiamus antgalius)
- plaktukas
- raktai (aklinis, prancūziškas, žabos)
- Slankmatis
- laikiklis
- pjaustyklė
- 2 atsuktuvai su keičiamais antgaliais
- 2 plokštės su skylėmis
- 16 veržlių
- 22 varžtai skirtingo ilgio
- kabliai įrankiams kabinti ant stalo
- praktinė dėžutė visiems šiems priedams
Stalo matmenys:
- Aukštis: 70 cm
- - plotis: 35 cm
- ilgis: 40 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kūrybiniai vaikai |
|---|---|
| EAN: | ZWA.008-21 |
| Spalva: | Mėlyna, Šedá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 40 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 2,1 kg |
| Pakuotės turinys: | Įrankių dėžė |
| Plotis: | 35 cm |
| Įrankių tipas: | Gręžtuvas, pjaustyklė, plaktukas, Raktas, Veržlė |
| Aukštis: | 70 cm |
Kufřík s nářadím pro malé kutily 31 různých pomůcek
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
