Vaikiškas gręžtuvas su grąžtais
Kód: R-T105Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas gręžtuvas – atsuktuvas, kuris atrodo ir veikia kaip tikras! Žaislą galima naudoti varžtams sukti, varžtams išimti ir gręžti. Vaikai mėgsta stebėti aplinką, todėl dažnai žaidžia žaidimus, imituojančius suaugusiųjų veiklą. Pateikta dėlionė su atsuktuvu gali būti puiki proga tokiam pramogavimui.
Išmatavimai:
- žaislo išmatavimai: 20 cm x 16 cm x 4,5 cm
- pakuotės matmenys: 29 cm x 22 cm x 6 cm
Maitinimas:
- 2 x AA tipo baterijos (baterijos nepridedamos prie pakuotės)
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški įrankiai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZWA.T105 |
| Spalva: | Černá, geltona |
| baterija: | 2 x AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 20 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Svoris: | 0,3 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Plotis: | 4,5 cm |
| Įrankių tipas: | Gręžtuvas, Grąžtai |
| Aukštis: | 16 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
