Nuotoliniu būdu valdomas gaisrininkų automobilis R/C
Kód: L-7222Související produkty
Detailní popis produktu
SPECIFIKACIJA:
- guminiai ratai
- Važiavimas dešinėn, kairėn, į priekį ir atgal
Išmatavimai:
- Gaisrininkų automobilis 27 x 8,5 x 10,5 cm
- Pakuotė 35 x 16 x 11,5 cm
- Reikalingos baterijos 3 x AA 1.5V
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC modeliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912719120 |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | gaisrininkų automobilis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 27 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 1 kg |
| Motyvas: | Gaisrininkai |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AA, 2 x AAA |
| Plotis: | 8,5 cm |
| Aukštis: | 10,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
