Interaktyvi lenktynių trasa su automobilių stovėjimo aikštele vaikams
Kód: L-19721Související produkty
Detailní popis produktu
Interaktyvi kliūčių trasa Vaikų automobilių stovėjimo aikštelė
Interaktyvi automobilių kliūčių trasa nėra tik paprastas žaislas, bet tikras nuotykis jūsų vaikui. Pirmuoju žvilgsniu spalvinga rinkinys iš karto pritraukia vaiko dėmesį ir tampa jo mėgstama pramoga. Tai nepaprasta trasa, kuri siūlo daug daugiau nei įprasti automobilių rinkiniai – tai tikras iššūkis mažam vairuotojui!
Rinkinys susideda iš daugiapakopės, spalvingos kliūčių trasos, kuri buvo kruopščiai sukurta, kad suteiktų vaikui maksimalią pramogą ir skatintų jo vaizduotę. Kartu su dviem mašinėlėmis vaikas gali įveikti įvairias kliūtis, tokias kaip čiuožyklos ar kritimo tiltai, naudodamas specialius mygtukus ir svirtis, esančias žaidimo lentos apačioje.
Šio neįprasto nuotykio metu kiekvienas automobiliukas turi susidurti su naujais iššūkiais, kas suteikia daug emocijų ir prideda žaidimui jaudinančią dimensiją. Tai ne tik būdas smagiai praleisti laiką, bet ir puiki galimybė vaikui ugdyti motorinius įgūdžius, kūrybiškumą ir loginį mąstymą. Interaktyvi automobilių kliūčių trasa yra tikras hitas mažiems automobilių ir nuotykių gerbėjams!
Pakuotės matmenys:
- 20 cm x 20 cm x 9,5 cm
Turi CE sertifikatą ir atitinka EN71 standartą. Skirta vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilių trasos |
|---|---|
| EAN: | 5905991010968 |
| Spalva: | Bílá, oranžinė, Žalia, Mėlyna |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 20 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Svoris: | 0,45 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | mašinėlės |
| Rozměry balení: | 20 x 20 x 9,5 cm |
| Plotis: | 10 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Automobilių trasos tipas: | Mažiesiems |
| Aukštis: | 20 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
