Dinozauro automobilių trasa 240 dalių
Kód: L-9948Související produkty
Detailní popis produktu
Rinkinys apima:
- automobilių trasos surinkimo dalys
- Elektrinis automobilis
- 240 dalių automobilių trasai surinkti
- 2 tuneliai, formos dinozaurų galvų
- 8 dinozaurų figūrėlių
- 4 medžiai - skirtingo aukščio
- 12 dalių tiltams surinkti
Išmatavimai:
- Autodroma 80 x 85 x 8 cm
- Pakuotės matmenys 45 x 30 x 9 cm
- Reikalingos baterijos: 3 x 1,5V AA (nėra komplekte)
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilių trasos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204758055 |
| Spalva: | Žalia |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 80 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Gyvūno tipas: | Dinozauras |
| Svoris: | 2 kg |
| Motyvas: | Dinozaurai |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Autíčko |
| Rozměry balení: | 45 x 30 x 9 cm |
| Plotis: | 85 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Automobilių trasos tipas: | Formavimo |
| Aukštis: | 8 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
