Švytinti automobilių trasa Variable 157 dalių
Kód: S-GD-77ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Šviečianti trasa 157 dalių
Šviečianti trasa tamsoje su ratu ir pridėtu automobiliu yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų amžiaus. Trasos yra lanksčios, todėl leidžia įvairias kombinacijas - galite jas sukti, kelti, perkelti, net ir važiuojant automobiliu. Be to, trasos fluorescuojančios ir šviečia tamsoje. Rinkinyje esantis automobilis turi LED apšvietimą, kuris sukuria įspūdingą efektą važiuojant tamsoje. Automobilis maitinamas 2 x AA 1,5V baterijomis (nėra komplekte). Norėdami paleisti automobilį, tiesiog paspauskite mygtuką ant jo stogo.
Taigi, lenktynės gali prasidėti!
Išmatavimai:
- bendras trasos ilgis 298 cm,
- automobilis maždaug 10 cm x 5,5 cm x 5,5 cm,
- trasos ilgis apie 88 cm x 31 cm,
- pakuotė maždaug 32 cm x 7,5 cm x 27,3 cm.
Pakuotės turinys:
- 157 dalių trasos,
- mašinytė,
- - naudojimo instrukcija.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilių trasos |
|---|---|
| EAN: | 8595724002284 |
| Spalva: | Červená, oranžinė, geltona, Žalia, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Kintamasis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 88 cm |
| Takelio ilgis: | 298 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Autíčko |
| Rozměry balení: | 32 x 7,5 x 27,3 cm |
| Plotis: | 31 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Automobilių trasos tipas: | Formavimo |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Dalių skaičius: | 157 |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
