Didelė automobilių trasa su automobiliukais Racing Track 181 cm
Kód: L-7053Související produkty
Detailní popis produktu
Didelė automobilių trasa su 360 laipsnių kilpomis. Tiesiog užtempkite automobilius ir paleiskite. Rinkinys susideda iš 37 elementų.
Pakuotėje yra:
- lipdukai
- Trasa
- Dalių surinkimui
- 2 mašinėlės
Išmatavimai:
- Trasos ilgis 181 cm
- Automobilio matmenys 7 x 4 x 2 cm
- Pakuotės matmenys 56 x 7 x 43 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilių trasos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912676539 |
| Spalva: | Červená, oranžinė, geltona, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Takelio ilgis: | 181 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Svoris: | 1,5 kg |
| Priedai: | mašinėlės |
| Rozměry balení: | 56 x 7 x 43 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Automobilių trasos tipas: | Pro 2, Paleidimo rampos |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
