Šviečianti automobilių trasa Variable 227 dalių
Kód: S-GD-80ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Švytinti lenktynių trasa su looping'u ir mašinėle yra ideali vaikams nuo 3 metų. Trasos yra lanksčios ir jas galima sudėti į įvairias kombinacijas, sukti, kelti ir keisti net važiuojant mašinėlei. Fluorescencinės trasos švyti tamsoje, kas prideda linksmybių. Mašinėlė komplekte yra aprūpinta LED apšvietimu, kuris sukuria nuostabų efektą važiuojant tamsoje. Mašinėlė maitinama dviem AA 1,5V baterijomis, kurios nėra komplekte. Norint paleisti mašinėlę, tereikia paspausti mygtuką ant jos stogo. Bendras trasos ilgis yra 446 cm.
Išmatavimai:
- Automobilis: maždaug 10 cm x 6 cm x 5,5 cm
- Pavyzdinė trasa: maždaug 96 cm x 70 cm x 31 cm
- Pakuotė: maždaug 42 cm x 7,5 cm x 27,5 cm
Sodo turinys:
- 227 dalių trasos
- Automobilis
- vaizdinis vadovas
SPECIFIKACIJA:
- Minimalus amžius: 3 metai ir daugiau
- Kam: Mergaitėms ir berniukams
- Žaidėjų skaičius: 1 ir daugiau
- Pagrindinė spalva: Daugiaspalvė
- Maitinimas: 2 x AA 1,5V (nėra komplekte)
- Kiti efektai: Šviesos
Vaikai mylės šią kūrybišką ir interaktyvią trasą, kuri suteikia daug pramogų ir nuostabių šviesos efektų!
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobilių trasos |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724003540 |
| Spalva: | oranžinė, geltona, Žalia, Mėlyna, Šedá |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Kintamasis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 96 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Autíčko |
| Rozměry balení: | 42 x 7,5 x 27,5 cm |
| Plotis: | 70 cm |
| Tipas: | Automobilių trasa |
| Automobilių trasos tipas: | Formavimo |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 31 cm |
| Dalių skaičius: | 227 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
