Elektrinis traktorius HC-306 24V raudonas
Kód: L-19921Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis traktorius HC-306 turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Transporto priemonė varoma baterija su talpa 24V 7Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 30 kg. Važiuodamas vaikas tikrai bus sužavėtas muzikos pultu su Bluetooth ir įvestimi USB.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia frekvencija 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
Techniniai parametrai:
- Baterija: 24V / 7Ah
- Variklis: 2 x 95W
- Galia: 190W
- Greitis: 6-8 km/h
- Važinėjimo trukmė: 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 27 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 130 x 83 x 71 cm
- Pakuotė: 125 x 58 x 37 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Priekinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB ir Bluetooth
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Plastikinė sėdynė
- Sklandus startas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905991013426 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 2x95W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, Bluetooth |
| Saugos diržai: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Ilgis: | 130 cm |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 27 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Ne |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Rozměry balení: | 125 x 58 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 83 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 190W |
| Aukštis: | 71 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
