Elektrinis automobilis Mercedes-Benz GLC 63S 4x4 LCD dvivietis lakuotas mėlynas
Kód: L-4132Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Mercedes-Benz GLC 63S atvyksta ant putų EVA ratų, kurie gali važiuoti ir neasfaltuotomis dangomis. Transporto priemonę varo keturi galingi elektriniai varikliai 45W.
Transporto priemonės interjeras yra įrengtas patogia ekologiškos odos sėdyne su saugos diržais ir muzikos pultu su LCD jutikliniu ekranu. Automobilį vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti naudodamas akseleratorių ir vairą, tačiau suaugęs asmuo bet kada gali įsikišti į važiavimą naudodamas nuotolinio valdymo pultą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- transporto priemonės matmenys 138 x 86 x 64 cm
- Greitis 2.8 km/h
- Transporto priemonės svoris 32 kg
- Maksimalus svoris 50 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1 valandą
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, lietimui jautrus LCD MP3
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625581264 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Modelis: | PAT |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 29 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 138 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 32 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 140 x 79 x 41 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 86 cm |
| Sėdynės plotis: | 54 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 64 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
