Elektrinis automobilis Audi Q7 baltas
Kód: L-19522Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Audi Q7 yra puikus būdas supažindinti vaikus su vairavimo pasauliu. Be to, tai puikus priedas vaikui šeimos pasivaikščiojimams ar laikui praleisti sode. Automobilis yra labai patikimas ir saugus. Sauga užtikrinama automatinėmis stabdžiais, kurie aktyvuojami atleidus akseleratorių. Taip pat yra saugos diržai ir, žinoma, Jūs, dėka nuotolinio valdymo. Elektrinis automobilis turi patogią, ergonomiškai formuotą sėdynę iš eko odos. Be to, automobilis turi EVA ratus, kurie puikiai tinka įvairiems paviršiams ir yra tylūs. Automobilis taip pat turi LED apšvietimą ir muzikos panelę su FM radiju bei įėjimais SD, AUX, USB ir MP3. Tinka vaikams nuo 3 metų.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis 2x45W
- Akumuliatorius 12V / 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2.4G 3 greičiai ir sustojimas
- Važiuojamoji trukmė: 1 valanda
- EVA ratai - 24,5 x 9 cm
- Amortizatoriai 2 x priekyje, 2 x gale
- Pavarų dėžė
- Lėtas startas, į priekį / atgal
- LED žibintai, priekiniai, galiniai + jungiklis
- Įrenginys
- Garso panelis
- MP3, SD, USB
- įkrovimo indikatorius
- apšviestas jungiklis
- Sėdynė: Eko oda
- Saugos diržai
IŠMATAVIMAI:
- Transporto priemonės dydis: 117cm x 58cm x 53cm
- Transporto priemonės svoris: 17,5 kg
- Pakuotės dydis: 120 x 58 x 35 cm
- Pakuotės svoris: 22 kg
- Maksimalus svoris: 25 kg
Įranga:
- Instrukcijos + montavimo rinkinys
- LED įkroviklis akumuliatoriui
- Automobilio dangtis
- USB atmintinė 1 GB su instrukciniu vaizdo įrašu
- Mini jack kabelis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905991008972 |
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 22 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry: | 117 cm x 58 cm x 53 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
