Elektrinis automobilis Buggy Maverick Can-Am 24V 4x200W CA003 RS juodas
Kód: S-DK-003-24V-KHAKISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Buggy 4x4 turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Automobilis varomas baterija su talpa 24V 7Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 30 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su MP3, USB.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia frekvencija 2,4 GHz. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
Techniniai parametrai:
- Baterija: 24V / 7Ah
- Variklis: 4 x 200W
- Galia: 800W
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 23kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 108 x 73,5 x 63,5 cm
- Sėdynė: 25 x 20 x 30 cm
- Ratai: 36 x 13 cm
- Pakuotė: 118 x 61 x 33 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su USB, MP3, SD įvestimi, radiju
- Garso efektai: signalizacija, iš anksto įrašytos melodijos
- Nuotolinis valdymas - saugos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis. Nuotolinio valdymo pultui baterijos nėra.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724004813 |
| Spalva: | Černá, Bežinė |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 23 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Ne |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 118 x 61 x 33 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 73 cm |
| Sėdynės plotis: | 25 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 63 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
