Elektrinis automobilis Buggy Racing Speed 22 geltonas | 4x4 | 12V10Ah | 180W | EVA | LED | 2,4Ghz | ECO oda - Pažeistas - S-HSM1-YELLOW
Kód: SLEVA1415Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy atvyksta ant putplasčio EVA ratų, kurie yra tylūs ir gali įveikti net nelygų paviršių. Transporto priemonę varo keturi elektriniai varikliai 45W. Vaikas sėdės patogiai formuotoje sėdynėje su saugos diržais. Į lauką galite išvykti greičiu 3 - 8 km/h, yra trys greičio režimai.
Vaikui leidžiama visiškai savarankiškai valdyti transporto priemonę, tačiau suaugęs asmuo gali perimti visišką kontrolę virš vaiko važiavimo, naudodamas nuotolinio valdymo pultą. Valdiklis taip pat yra aprūpintas saugos mygtuku STOP, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 4x45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Ratai 30 x 11 cm
- Pavarų dėžė į priekį, atgal
- Sėdynė 45 x 22 x 31 cm
- Transporto priemonės matmenys 113 x 73 x 65 cm
- Transporto priemonės svoris 20,5 kg
- maksimalus svoris 30 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, AUX, USB, SD
- iš anksto įrašytos melodijos
- Bluetooth
- Pavarų 4x4
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | PAŽEISTAS |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 113 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 20,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 101,5 x 63 x 35 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 73 cm |
| Sėdynės plotis: | 45 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 65 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
