Vaikiškas elektrinis automobilis Audi R8 Spyder rožinis PINKY - Pažeista pakuotė - S-HL1818-NEW-PINK
Kód: SLEVA1214Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis su licenciju Audi tikrai sužavės kiekvieną kokybiškų transporto priemonių mėgėją. Jis aprūpintas tyliais EVA ratais, kurie puikiai tinka įvairiems paviršiams. Vaikas sėdės minkštoje ekologiškos odos sėdynėje.
Interjeras yra aprūpintas muzikos panele su MP3, AUX, USB įėjimais ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Vairo mygtukai turi garso efektus.
Vaiko saugumą užtikrina automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama iškart po to, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Nuotolinio valdymo pultas turi saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas. Valdyme galite pasirinkti iš trijų greičių.
- Automobilis yra tinkamo dydžio vaikams nuo 1,5 iki 3 metų.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x35W
- Baterijos 2x6V 4,5Ah
- važiavimas visomis kryptimis
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Transporto priemonės matmenys 100 x 66 x 46 cm
- greitis 3-5 km/h
- Transporto priemonės svoris 12 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važiuojamo laiko trukmė apie 1 valandą - priklauso nuo transporto priemonės apkrovos ir reljefo tipo.
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Saugos diržai
- Atidaromos durys
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme - lėtai, normaliai, greitai
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, MP3, AUX įvestis
- Mygtukai ant vairo su melodijomis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 2x6V 4,5Ah |
| Modelis: | DMP |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Pažeista pakuotė |
| Určení: | Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 98 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 10,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Ne |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 100 x 53 x 31 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Taip |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 59 cm |
| Sėdynės plotis: | 34 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 43 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
