Elektrinis automobilis Mercedes-Benz GLC 63S 4x4 lakuotas raudonas
Kód: L-5571Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Mercedes GLC 63S turi keturis 45W variklius, tai reiškia, kad automobilis turi 4x4 pavarą. Automobilis yra aprūpintas 12V 7AH talpos baterija ir turi krovumą 30 kg. Sėdynė yra aptraukta ekologiška oda ir turi saugos diržą. Privalumas yra pakabinta ašis.
Automobilį galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Nuotoliniame valdyme yra trys greičiai ir saugos mygtukas STOP, kuris paspaudus iš karto sustabdo automobilį.
- Pakuotėje yra baterijos ir įkroviklis.
Techniniai parametrai:
- Variklis: 4x45W
- Galia: 180W
- Baterija: 12V7Ah
- Pavarų dėžė: automatinė, 3 greičiai ant pultelio
- Greitis: 3-5 km/h
- Automobilio svoris: 17 kg
- Maksimalus svoris: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- važiavimo laikas: iki 1 valandos
- Automatinė stabdžių sistema, kai koja nuimama nuo akseleratoriaus pedalo
Savybės:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Muzikos pultas su MP3, USB ir SD
- Klaksonas ir integruota muzika
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 115 x 70 x 55 cm
- Pakuotė: 116 x 62 x 38 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275992578 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | PAT |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4 |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 115 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 116 x 62 x 38 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 80 cm |
| Sėdynės plotis: | 40 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 61 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
