Elektrinis automobilis Audi E-Tron Sportback 4x4 baltas - Naudotas - J-PA0286 BI
Kód: SLEVA1301Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Audi E-Tron Sportback turi keturis variklius, kurių galia yra 35W ir akumuliatorių su talpa 12V 7Ah. Automobilis turi muzikos panelę su iš anksto įrašytomis melodijomis, USB, MP3 ir SD kortelės įėjimais. Ant vairo yra signalas. Automobilis yra aprūpintas priekiniais ir galiniais LED žibintais. Automobilį užvesite paspaudę mygtuką ir išgirsite charakteringus variklio garsus.
Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Nuotolinis valdymas veikia 2,4GHz dažniu, todėl važiuojant nėra trikdžių. Jis turi saugumo mygtuką Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
Dėl saugumo pasirūpins saugos diržai ir funkcija automatinio stabdymo, kuri aktyvuojama iškart po kojos pakėlimo nuo akseleratoriaus pedalo. Automobilis turi sklandų startą ir sustojimą, kas užtikrina malonų ir niekuo netrukdomą važiavimą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x35W
- Baterija: 12V 7Ah
- Išmatavimai: 108 x 60 x 47 cm
- Sėdynės matmenys: 33 x 19 x 25 cm
- Ratų skersmuo: 21 cm
- Svoris: 17 kg
- - maksimali apkrova: 25 kg
- Greitis: 3-5 km/h (priklauso nuo apkrovos ir reljefo)
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Savybės:
- Saugos diržai
- Atidaromos durys
- nuotolinis valdymas
- Eko odos sėdynė
- Plastikiniai ratai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, MP3 ir SD kortelė
- signalas
- Baterijos būklės indikatorius
- Perjungiklis iš 2 į 4 variklius
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Spalva: | Bílá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Audi |
| variklis: | 4x35W |
| Prekės būklė: | NAUDOTA |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 17 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 110 x 58 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 60 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2, 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 140W |
| Aukštis: | 47 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
