Elektrinis automobilis SPEED 2.0 - 4x4 mėlynas | 180W | EVA | LED | 2,4Ghz | ECO oda | 12V7Ah
Kód: S-HZBB6668-BLUESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis atvyksta ant minkštų putų EVA ratų, kurie yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių tipo reljefo. Vaikas sėdės patogiai formuotoje ekologiškos odos sėdynėje, o saugumą užtikrins saugos diržai.
Tarp gausaus įrangos yra priekiniai ir galiniai LED žibintai ir muzikos pultas su USB ir MP3 įvestimis.
Automobilis turi sklandų startą ir sustojimą. Vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4 x 45W
- Baterija: 12V 7Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- 3 greičiai
- Važiuojamo laiko trukmė: Iki 90 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Greitis: 5 km/h
- Stabdys: Automatiškai nuėmus koją nuo pedalo
- Transporto priemonės ilgis: 118 cm
- Transporto priemonės plotis: 73 cm
- Transporto priemonės aukštis: 63 cm
- - svoris: 18 kg
- maksimalus svoris 30 kg
Įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB ir MP3 įvestis
- Durų atidarymas
- nuotolinis valdymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 8595724005445 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 118 |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 15 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Nuotolinis valdymas |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 99 cm x 61 cm x 43 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 5 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 73 |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 63 |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
