Vaikiškas elektrinis automobilis Lamborghini Revuelto XL STRONG | 14 km/h | 24V 14Ah | 60 kg | geltonas
Kód: S-A500-YELLOWSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis Lamborghini Revuelto STRONG automobiliukas yra puikus papildymas kiekvienai vaikų garažui. Dėl galingo 200W bešepetėlinio variklio ir 24V 14Ah talpos baterijos jis užtikrina sklandų ir saugų važiavimą. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 60 kg, o komfortą užtikrina pripučiamos padangos kartu su galinės ašies amortizacija.
Vaikas mėgausis važiavimu dėka muzikinio pulto, kuris turi FM radiją, MP3, AUX įvestį, Bluetooth ir USB prievadą, kartu su iš anksto įrašytomis melodijomis. Saugumą važiuojant užtikrina saugos diržai ir sklandus startas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V 14Ah
- Variklis: 200W bešepetėlinis (Naujos kartos variklis)
- Greitis: 3 greičiai į priekį, 1 atgal
- Krovumas: 60 kg
- Svoris: 45 kg
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 132 x 73 x 44 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 23 x 19 x 28 cm (2x)
- Ratai: 25 x 9 cm
- Pakuotė: 136 x 72 x 38,5 cm
- Pakuotės svoris: 50 kg
- Šviesos aukštis: 10 cm
Transporto priemonės įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, MP3, AUX, Bluetooth, FM radijas
- iš anksto įrašytos melodijos
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Eko odos sėdynė
- Pučiamosios padangos
- Galinis amortizavimas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724006145 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 24V 14Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 6+ |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 132 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Ratų tipas: | Pučiamosios padangos |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 45 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 136 x 72 x 38,5 cm |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 73 cm |
| Sėdynės plotis: | 23 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 200W |
| Aukštis: | 44 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Greitis (Min. - Max.): | 10, 11, 12, 13, 14 |
Dětské elektrické auto Lamborghini Revuelto XL STRONG | 14 km/h | 24V 14Ah | 60 kg | žluté
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
