Elektrinis OFFROAD automobilis raudonas 12V Aukštas važiuoklė, plati sėdynė, Pakabinta ašis, 2,4 GHz Nuotolinio valdymo pultas LED šviesos
Kód: S-DLS10-REDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis OFFROAD automobilis atvyksta su dideliais ratais, kurie pritaikyti įvairiems reljefams. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje sėdynėje su saugos diržais. Maksimalus svoris yra iki 30 kg.
Automobilis valdomas labai paprastai - tereikia paspausti akseleratoriaus pedalą ir transporto priemonė sklandžiai pajudės. Automatinis stabdys aktyvuojamas atleidus koją nuo pedalo. Tėvai gali kištis į važiavimą per nuotolinį valdymą, tačiau vaikas gali vairuoti visiškai savarankiškai. Pavojui kilus, galite paspausti saugumo mygtuką Stop ant nuotolinio valdymo pulto, kuris iš karto sustabdys transporto priemonę ir išjungtų visas jos funkcijas.
Automobilis taip pat turi iš anksto įrašytas melodijas ir klaksoną ant vairo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Transporto priemonės svoris 19 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Transporto priemonės ilgis 100 cm
- Transporto priemonės plotis 67 cm
- Transporto aukštis 59 cm
- Sėdynė 19 x 39 x 22 cm
- 3 greičiai
- Ratai 25 x 12 cm
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- saugumo sustabdymo mygtukas
- dideli plastikiniai ratai
- Priekiniai ir galiniai amortizatoriai
- priekiniai LED žibintai
- Mygtukai ant vairo su melodijomis
- Saugos diržai
- Platus sėdynė
Nuotraukos yra tik iliustracinės, kai kurios specifikacijos gali skirtis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724005209 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 100 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 19 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 102 x 58 x 30 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 67 cm |
| Sėdynės plotis: | 39 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 59 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
