Elektrinis automobilis Buggy Maverick Turbo RR STRONG rožinis
Kód: R-PA.DK-CA001.STRONG.ROZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Buggy Maverick Turbo RR STRONG yra visureigis elektrinis automobilis, skirtas dviem vaikams, kuris siūlo ne tik daug pramogų, bet ir praktiškas funkcijas, tokias kaip galinė saugojimo erdvė, ideali žaislams ar smulkmenoms kelionėje.
Automobilis yra aprūpintas dviem galingais ir tyliais varikliais su 320 W galia, tai yra iš viso 640 W. Jį maitina du akumuliatoriai su 24V 7-10Ah talpa, kurie užtikrina ilgą važiavimo laiką. Baterijos įkrovimo būseną patogiai galima stebėti prietaisų skydelyje.
Automobilis turi garso ir šviesos efektus. Stilingas LED apšvietimas priekyje ir gale padidina matomumą ir suteikia transporto priemonei modernų išvaizdą. Vaikai taip pat įvertins garso panelį su FM radiju, SD kortelės, MP3, AUX ir USB įėjimais, bei galimybe prisijungti per Bluetooth. Taip pat yra iš anksto įdiegtos melodijos ir sportiniai garsai, kurie aktyvuojami paspaudus akseleratorių.
Važiuojant patogumą užtikrina dideli pučiami ratai su guoliais ir galiniais amortizatoriais. Dėl jų mašinėlė be problemų įveikia net nelygų paviršių, o važiavimas išlieka sklandus ir patogus.
Vaikų saugumas yra prioritetas. Transporto priemonė yra aprūpinta Lėtu startu, kuris neleidžia staigiai pajudėti. Du atskiri sėdynės, aptrauktos eko oda, yra patogios ir turi saugos diržus, kurie užtikrina saugų važiavimą nepriklausomai nuo reljefo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Varikliai: 2× 320 W
- Galia: 640 W
- Baterijos: 2× 24V 7–10Ah
- Perdavimas: Priekinis / Galinis judėjimas
- Amortizatoriai: Galiniai
- Maksimalus svoris: 50 kg
IŠMATAVIMAI:
- Ilgis: 148 cm
- Plotis: 83 cm
- Aukštis: 81 cm
- Sėdynės plotis: 25 cm
- Sėdynės gylis: 20 cm
- Aukštis: 30 cm
- Ratai: 37 x 12 cm
- Šviesos aukštis: 20 cm
- Pakuotės matmenys: 145 × 77 × 51 cm
- Transporto priemonės svoris: 51,2 kg
- Pakuotės svoris: 59 kg
Savybės:
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- LED apšvietimas priekyje ir gale
- Garso pultas: FM radijas, MP3, Bluetooth, SD kortelė, AUX, USB
- Įmontuotos melodijos ir sportiniai garsai paspaudus akseleratorių
- Pučiamos padangos su guoliais
- Galiniai amortizatoriai patogiam važiavimui
- Lėtas startas, užtikrinantis sklandų pajudėjimą
- 2 atskiros sėdynės iš eko odos
- Saugos diržai
- Atidaromos durys
- be nuotolinio valdymo
-
Klaksonas ir variklio užvedimo garsas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864983661 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 2 x 24V 7-10Ah |
| variklis: | 2x320W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 148 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 51,2 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry balení: | 145 x 77 x 51 cm |
| Plotis: | 89 cm |
| Sėdynės plotis: | 25 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Buggy |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 640W |
| Aukštis: | 81 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
