Elektrinis automobilis Lamborghini Aventador SV Strong 200W 24V pilkas
Kód: R-PA.A8803.STRONG.SZASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis licencijuotas Lamborghini yra aprūpintas išskirtine ekologiškos odos sėdyne, muzikos pultu su MP3, USB, AUX ir Bluetooth įėjimais, mygtukais su iš anksto įrašytomis melodijomis ir priekiniais bei galiniais LED žibintais. Įjungus automobilį, išgirsite charakteringus variklio garsus.
Dėl saugumo pasirūpins saugos diržai, kuriais yra aprūpintas automobilis. Transporto priemonė turi sklandų startą ir sustojimą, kas užtikrina malonų ir niekuo netrukdomą važiavimą.
- Elektrinio automobilio komplekte yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 200W
- Baterija: 24V 14Ah
- Pavarų dėžė: priekinė, galinė
- Ratai: 31 x 10 cm
- Sėdynė: 34 x 25 x 40 cm
- Transporto priemonės ilgis: 173 cm
- Transporto priemonės plotis: 109 cm
- Transporto priemonės aukštis: 63 cm
- Transporto priemonės svoris: 76 kg
- Maksimalus svoris: 100 kg
Įranga:
- Pūsti ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, USB, AUX, Bluetooth ir iš anksto įrašytos melodijos
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija
- Variklio garsai paleidžiant
- Durų atidarymas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864940503 |
| Spalva: | Šedá |
| baterija: | 24V 14Ah |
| Modelis: | Lamborghini Aventador SV Strong |
| Licencija - prekės ženklas: | Lamborghini |
| variklis: | 1x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 31 cm |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 173 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Ratų tipas: | Pučiamosios padangos |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 76 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 100 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 173 x 97 x 54 cm |
| Plotis: | 109 cm |
| Sėdynės plotis: | 25 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 200W |
| Aukštis: | 63 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Elektrické autíčko Lamborghini Aventador SV Strong 200W 24V šedé
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
