Elektrinis Bentley Bacalar automobilis žalias
Kód: R- PA.JE1008.ZIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas licencijuotas Bentley Bacalar automobilis su turtinga įranga ir novatorišku dizainu. Jis turi EVA putų ratus, kurie yra tylūs ir važiuojant netrikdo.
Automobilio vidus yra įrengtas odine sėdyne iš ekologiškos odos, muzikos pultu su Bluetooth ir įėjimais AUX, USB, SD, ir melodijų mygtukais. Kelyje apšviesite priekiniais ir galiniais LED žibintais.
Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais važiavimui visomis kryptimis ir saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia 2x25W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- ratų skersmuo: 22 cm
- Ratų plotis: 7 cm
- 2 greičiai
- Sėdynė: 19 x 33 x 25 cm (a, p, v)
- Transporto priemonės matmenys: 108 x 65 x 44 cm (ilgis, plotis, aukštis)
- Transporto priemonės svoris: 14 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Muzikos pultas: SD, USB, AUX, Bluetooth įvestis
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija
- baterijos įkrovimo indikatorius
- Saugos diržai
- Ekologinės odos sėdynė
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.JE1008.ZIE |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Bentley |
| variklis: | 2x25W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 22 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, Bluetooth |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 108 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 14 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 65 cm |
| Sėdynės plotis: | 33 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 50W |
| Aukštis: | 44 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
