Elektrinis automobilis Jeep 4Speed 24V | 4x200W mėlynas
Kód: S-XB1118-24V-BLUESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis jeep 4Speed turi keturis variklius po 200W ir akumuliatorių su 24V 7Ah. Automobilis turi muzikos panelę su iš anksto įrašytomis melodijomis, USB ir Bluetooth įėjimais. Ant vairo yra signalas. Automobilis yra aprūpintas priekiniais LED žibintais. Automobilis užsikuria naudojant raktą, ir jūs išgirsite charakteringus variklio garsus.
Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą, kuris priima 2,4GHz dažnį, todėl važiuojant nesutrinka signalas. Jis yra aprūpintas saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
Dėl saugumo pasirūpins saugos diržai ir funkcija automatinio stabdymo, kuri aktyvuojama iškart po kojos pakėlimo nuo akseleratoriaus pedalo. Automobilis turi sklandų startą ir sustojimą, kas užtikrina malonų ir niekuo netrukdomą važiavimą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 4x200W
- Baterija: 24V / 7Ah
- Išmatavimai: 123 x 70 x 71 cm
- Maksimalus svoris: 100 kg
- Greitis: 3-7 km/h (priklauso nuo apkrovos ir reljefo)
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
Savybės:
- Saugos diržai
- Atidaromos durys
- Pradėjimas naudojant raktus
- nuotolinis valdymas
- 3 greičiai nuotoliniame valdyklyje ir bezpėdos mygtukas STOP
- Putų Eva ratai
- priekiniai LED žibintai
- Plastikinė sėdynė
- Muzikos pultas: USB ir Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724006022 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 24V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Džipas |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 123 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 22 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 100 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 114 x 62 x 38 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 70 cm |
| Sėdynės plotis: | 48 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 71 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Montáž Elektrické autíčko Jeep 4Speed 4x45W modré
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
