Elektrinis automobilis Buggy BIG FOOT 4x4 rožinis 24V | 800W | 60 kg | EVA | LED | 2,4Ghz | ECO oda
Kód: S-DLS15B-PINKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Buggy BIG FOOT turi keturis galingus elektrinius variklius, kurių bendra galia 800W ir putų EVA ratus.
Interjeras įrengtas ekologiškos odos sėdyne, muzikos pultu su MP3 įvestimis. Pradėjus automobilį, išgirsite variklio garsus.
Dėl saugumo pasirūpins saugos diržai ir automatinio stabdžio funkcija, kuri aktyvuojama iš karto po kojos pakėlimo nuo akseleratoriaus pedalo. Transporto priemonė turi priekinę ir galinę LED žibintus.
- Pakuotėje yra įkroviklis ir baterija.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 4x200W
- Galia: 800W
- Baterija: 24V / 7Ah
- 3 greičiai
- Transporto priemonė: 138 x 83 x 78 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Ratai: 29 x 12 cm
- Kufras: 44 x 11 cm
- Sėdynė: 44 x 19 x 30 cm
- Transporto priemonės svoris: 25 kg
- Maksimalus svoris: 60 kg
Įranga:
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Saugos diržai
- Putų Eva ratai
- Muzikos pultas: MP3
- iš anksto įrašytos melodijos
- Variklio garsai paleidžiant, signalizacija
- Įkrovimo indikatorius
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724005513 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 29 cm |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 133 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 25 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 60 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 114 x 66 x 35 cm, 66 x 37 x 41 cm |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 78 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 82 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
