Elektrinis automobilis Mercedes GTR sidabrinis
Kód: L-3870Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas licencijuotas elektrinis automobilis Mercedes GTR atvyksta ant minkštų putų EVA ratų, kurie yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių tipo reljefo. Vaikas sėdės patogiai formuotoje ekologiškos odos sėdynėje, o saugumą užtikrins saugos diržai.
Tarp turtingo įrangos yra priekiniai ir galiniai LED žibintai ir muzikos pultas su Mikro SD, USB ir MP3.
Elektrinis automobilis turi sklandų startą ir sustojimą. Vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinio valdymo pultą. Nuotolinio valdymo pultas yra aprūpintas saugos mygtuku Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Galia: 2 x 45W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Greitis: 3-5 km/h
- 3 greičiai
- Automobilio matmenys: 110 x 67 x 46 cm
- Maksimalus svoris: 30 kg
- Stabdys: nuėmus koją nuo akseleratoriaus pedalo
Įranga:
- minkšti putų Eva ratai
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Saugos diržai
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Apšviesta prietaisų skydelis
- Muzikos pultas: USB, Bluetooth, MP3 įvestis
- Klaksonas ir mygtukai su melodijomis
- Atidaromos durys
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5902808158493 |
| Spalva: | Sidabrinė |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Modelis: | TED A |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 13 kg |
| Integruota muzika: | Taip |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Rozměry balení: | 108 x 56 x 29 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Plotis: | 35 cm |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 110 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
