Elektrinė driftinė go-kart TORNADO 2x150W 24V mėlyna
Kód: R-PA.DM-108.DRIFT.NIESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinė motokara TORNADO su driftavimo funkcija suteikia puikų važiavimo patirtį visiems mažiems greičio mėgėjams. Dėl dviejų galingų variklių, specialių galinių ratų, skirtų driftui, ir sportinio dizaino ji siūlo maksimalų malonumą ir saugumą. Puikiai tinka lygiems paviršiams, kur visiškai atsiskleidžia jos kontroliuojamo slydimo galimybės.
Motokara yra aprūpinta priekiniais EVA ratais sklandžiam važiavimui, o galiniai plastikiniai ratai leidžia lengvai driftuoti. Žinoma, yra reguliuojami galiniai amortizatoriai, sklandus startas ir saugos diržai didesniam saugumui važiuojant. Viską papildo modernus garso pultas su Bluetooth ir MP3 grotuvu.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Varikliai: 2× 150 W
- Baterija: 24 V / 7 Ah
- Pavaros: į priekį / atgal, 2 greičiai, sklandus startas
- Pakabos sistema: 2× galiniai amortizatoriai (reguliuojami)
- Maksimalus svoris: 50 kg
IŠMATAVIMAI:
- Kartingo matmenys: 123 × 75 × 80 cm
- Šviesos aukštis: 12 cm
- Sėdynės matmenys: 36 × 22 × 33 cm
- Priekiniai ratai (EVA): 21 × 9 cm
- Galiniai ratai (plastikiniai driftui): 25 × 12 cm
- Atstumas nuo vairo iki sėdynės: 21 cm
- Atstumas nuo pedalo iki sėdynės krašto: 34 cm
- Karto svoris: 24,5 kg
- Pakuotės matmenys: 91 × 51 × 32 cm
- Pakuotės svoris: 27 kg
Savybės:
- Plastikiniai galiniai ratai driftui
- Sportinė sėdynė su ekokože
- Priekiniai minkšti EVA ratai
- Garso pultas: Bluetooth, USB, MP3, signalizacija, melodijos
- Pradėjimas: mygtukas su variklio garsu
- Saugos diržai: 5 taškų
- Baterijos įkrovimo indikatorius
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5903864977608 |
| Spalva: | Bílá, Mėlyna |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 2x150W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Funkce driftování |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 123 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Ratų tipas: | Putų EVA, Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Ne |
| Svoris: | 24,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 91 × 51 × 32 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 75 cm |
| Sėdynės plotis: | 36 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 300W |
| Aukštis: | 80 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| įkrovimo indikatorius: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
