Elektrinis automobilis Farmer Truck 24V 9Ah | 4x4 | 800W | žalias
Kód: S-XMX623A-GREENSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis automobilis Farmer Truck turi keturis variklius su galia 200W, tai reiškia, kad automobilis turi 4x4 pavarą. Patogią kelionę užtikrina putų EVA ratai ir puikiai formuota sėdynė. Vaikui kelionę tikrai pagyvins muzikos pultas su MP3, USB ir Bluetooth. Maksimalus automobilio svoris yra 50 kg. Automobilis turi priekinį LED apšvietimą, atsidarančias duris ir galinius smūgių amortizatorius.
Automobilį galima valdyti naudojant nuotolinį valdiklį, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Valdyklyje galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
- Pakuotėje yra baterija, įkroviklis ir nuotolinio valdymo pultas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V 9Ah
- Variklis: 4x200W
- Galia: 800W
- Krovumas: 50 kg
- Greitis: 3 - 8 km/h
- Važinėjimo trukmė: iki 120 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 119 x 68 x 65 cm
- Pakuotė: 117 x 67 x 37 cm
Savybės:
- Putų Eva ratai
- Plastikinė sėdynė
- saugumo sustabdymo mygtukas
- Nuotolinis valdymas su 2,4 GHz dažniu
- Muzikos pultas su MP3, USB ir Bluetooth
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724011378 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 24V9Ah |
| Modelis: | Ūkininko sunkvežimis |
| variklis: | 4x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 31 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 119 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 25 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Nuotolinis valdymas |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 117 x 67 x 37 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 68 cm |
| Sėdynės plotis: | 52 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 800W |
| Aukštis: | 65 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
