Vaikiškas rožinis lankas su taikiniu
Kód: L-4224Související produkty
Detailní popis produktu
Lankas su taikiniu yra puikus žaislas visiems vaikams. Pakuotėje rasite sportinį lanką, 3 strėles ir strėlių dėklą. Štandą galite pastatyti arba pakabinti ant sienos.
Lankų ir taikinio rinkinys susideda iš:
- Sportinis lankas
- 3 strėlės
- Krepšys strėlėms
- taikinys
SPECIFIKACIJA:
- lankas 58 cm
- strėlės 42 cm
- strėlės dėklas 30 cm
- pakuotė 59 x 22 x 5.5 cm
- vaikams nuo 8 metų
- spalva: rožinė
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Růžová |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 58 cm |
| Svoris: | 2 kg |
| Priedai: | taikinys |
| Rozměry balení: | 59 x 22 x 5,5 cm |
| Tipas: | Lankas |
| Savybės: | Šviesos efektai |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
