Vaikiškas elektrinis krautuvė WH101 geltonas
Kód: L-13568Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis krautuvė dėl savo konstrukcijos ir tvirtų ratų prisitaiko ne tik prie tvirtos dangos. Jis turi du variklius, kurių bendra galia yra 90W. Valdymas yra labai paprastas, tereikia paspausti akseleratoriaus pedalą ir galite išvykti į lauką. Išėmus koją iš akseleratoriaus pedalo, krautuvė automatiškai sustoja. Važinėjimą tikrai pagyvins galimybė leisti muziką per USB ir MP3.
Techniniai parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Pavarų dėžė: 2 greičiai (į priekį/atgal)
- Greitis: 2-4 km/h
- Krovumas: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važinėjimo trukmė: iki 60 minučių
- Vozikio matmenys: 117 x 55 x 64 cm
- Pakuotės matmenys: 90 x 50 x 44 cm
- Svoris: 17 kg
Savybės:
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Putų Eva ratai
- Greitis į priekį ir atgal
- Ekologinės odos sėdynė
- Audio: USB ir MP3
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 5905323218086 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 117 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 13 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Rozměry balení: | 90 x 50 x 44 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 2 |
| Plotis: | 55 cm |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 64 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
