Vaikiškas elektrinis traktorius Power su sniego kastuvu raudonas
Kód: L-2832Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius Power yra tinkamo dydžio vaikams nuo 1,5 iki 3 metų. Jis turi MP3 įvestį ir specialiai suformuotus ratus su guminiu kraštu. Transporto priemonės apkrova yra iki 30 kg. Vairuotojas gali važiuoti į lauką greičiu nuo 3 iki 5 km/h. Elektrinis traktorius turi automatinio stabdymo funkciją, kuri aktyvuojama iš karto po to, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Transporto priemonės matmenys 136 x 54 x 68 cm
- greitis 3-5 km/h
- Svoris 15 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1 valandą
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Nuotolinis valdiklis 2.4G
- priekiniai žibintai
- MP3 įvestis
- Garso reguliavimas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808155072 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Savybės: | Su sniego valytuvu |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
