Vaikiškas elektrinis sunkvežimis Mercedes-Benz Actros 4x4 MP4 lakuotas juodas
Kód: L-5235Související produkty
Detailní popis produktu
Techniniai elektrinio automobilio parametrai:
- Galia 4x45W
- Baterijos 2x12V / 7Ah
- 3 greičio režimai
- transporto priemonės matmenys 126 x 68 x 102 cm
- greitis 3-5 km/h
- Automobilio svoris 30 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė apie 1 valandą
- Automatinis stabdys
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Vaikų elektrinio automobilio įranga:
- Saugos diržai
- Durų atidarymas
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- minkšti putų Eva ratai
- - nuotolinio valdymo 2.4G
- 3 greičio režimai
- priekiniai LED žibintai
- muzikos pultas: USB, Mikro SD įvestis
- LCD lietimui jautrus ekranas ir MP4
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275990475 |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 2x12V 7Ah |
| Licencija - prekės ženklas: | Mercedes |
| variklis: | 4x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Kolio dydis: | 25 cm |
| Vybavení vozítka: | 4x4, Dálkové ovládání, LCD displej |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 126 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 30 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 129 x 62 x 53,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 68 cm |
| Sėdynės plotis: | 40 cm |
| Trakcinis variklis: | 4x4 |
| Transporto priemonės tipas: | sunkvežimis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 102 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
