Vaikiškas elektrinis automobilis Range Rover Evoque rožinis
Kód: R-PA.DK-RRE99.ROZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis automobilis Evoque licencijuojamas Range Rover. Automobilis yra skirtas visiems vaikams, kurių svoris iki 30 kg. Jis turi du elektrinius variklius 35W ir kartu su EVA ratukais gali įveikti įvairias paviršiaus rūšis. Vaikas sėdės patogiai formuotoje sėdynėje iš minkštos ekologiškos odos.
Automobilio įrangoje yra priekiniai ir galiniai LED žibintai, muzikos pultas su įėjimu USB, SD, MP3 ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Automobilis turi automatinio stabdymo funkciją, kuri aktyvuojama iš karto po to, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus pedalo. Jis yra tinkamo dydžio vaikams nuo 1,5 iki 3 metų.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 2x35W
- Baterija: 12V 7Ah
- Transporto priemonės matmenys: 101 x 64 x 53 cm
- Transporto priemonės svoris: 13,8 kg
- Maksimalus svoris: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važinėjimo trukmė: 1-2 valandos
- Sėdynės gylis: 18 cm
- Sėdynės plotis: 40 cm
- Sėdynės aukštis: 26 cm
- 3 greičiai nuotoliniame valdyme
- Automatinis stabdys, kai koja pakeliama nuo akseleratoriaus
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
Įranga:
- Durų atidarymas
- Odinė sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
- Nuotolinis valdiklis 2,4Ghz
- Priekiniai ir galiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: USB, SD, MP3 įvestis
- Melodija ir signalas ant vairo
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.DK-RRE99.ROZ |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Modelis: | Range Rover Evoque |
| Licencija - prekės ženklas: | Land Rover |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 23 cm |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 101 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 14 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 111 x 59 x 36,5 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 67 cm |
| Sėdynės plotis: | 40 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 53 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
