Elektrinis automobilis Cabrio Fast Wing rožinis | EVA ratai | 2,4Ghz
Kód: S-699-EVA-PINKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas automobilis Fast Wing su gausiu įrengimu ir novatorišku dizainu. Automobilio vidus yra įrengtas sėdyne su saugos diržais, muzikos pultu su AUX, MP3, USB ir melodijų mygtukais. Kelyje apšviesite priekiniais LED žibintais.
Vaikas gali visiškai savarankiškai valdyti mašinėlę, tačiau tėvai gali įsikišti į važiavimą naudodami nuotolinį valdymą. Valdiklis yra aprūpintas mygtukais važiavimui visomis kryptimis, greičio perjungimu (3x į priekį/ 1x atgal) ir taip pat saugos stabdžiu.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 6V 7AH
- Ratų skersmuo: 19 cm
- Ratų plotis: 6,5 cm
- Sėdynė: 31 x 19 cm
- Transporto priemonės matmenys: 88 x 59 x 40 cm (ilgis, plotis, aukštis)
- Važinėjimo trukmė: 1-2 valandos
- Krovumas: 25 kg
- 4 greičių lygiai (3x į priekį - lėtas/vidutinis/greitas ir 1x atgal)
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- Putų Eva ratai
- Muzikos pultas: MP3 įvestis, USB
- priekiniai žibintai
- Mygtukai su melodijomis ir signalizacija
- baterijos įkrovimo indikatorius
- Saugos diržai
- Plastikinė sėdynė
- Atidaromos durys
- Priekinės ašies pakaba
Produkto nuotraukos ir vaizdo įrašai gali skirtis. Visi specifikacijos pateiktos produkto parametruose.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| EAN: | 8595724005933 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 6V 7Ah |
| variklis: | 2x30W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms, Mažiesiems |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 88 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Priekinė |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 59 cm |
| Sėdynės plotis: | 31 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 60W |
| Aukštis: | 40 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
| Ratų plotis: | 6,5 cm |
Elektrické autíčko Cabrio Fast Wing růžové
Mamido Elektrické autíčko Fast Wing
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
