Dětské elektrické autíčko Perfecta černé
Kód: R-A021A.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrické autíčko Perfecta přijíždí se 180W výkonným elektrickým motorem, díky kterému zdoláte mírné kopce i nezpevněný povrch. Dítě se posadí do pohodlně tvarované sedačky z ekologické kůže a na cestu si posvítí LED světly. Jízdu jistě zpříjemní zvukové efekty, můžete použít USB a AUX vstup či Bluetooth.
O bezpečí dítěte se postarají bezpečnostní pásy a blokace na dveřích. Autíčko má maximální nosnost až 100 kg, takže se do něj posadí i dvě děti.
Dětské elektrické autíčko technické parametry:
- Motor: 180 W, 24V
- Baterie: 24V / 7Ah
- Kola: Nafukovací kola, průměr 32 cm, šířka 11 cm, pneumatika: 13 / 4.25, max. 1,5 bar
- Brzdy: Kotoučové brzdy zadních kol, ruční brzda, nožní brzda
- Pomalý start
- Pohon: přední, zadní
- 2 rychlostní stupně (rychlý / pomalý)
- Světla: brzdová světla, přední světla
- Rychlost: max 15,5 km / h (údaje výrobce)
Dětské elektrické autíčko vybavení:
- Zvukový panel: MP3, nahrané melodie, AUX vstup, Bluetooth, USB
- Indikátor nabíjení: Ano
- Start: Klíč
- Sedadlo: Ekologická kůže, 2 sedadla, bezpečnostní pásy, 33 x 30 x 41 cm (velikost jednoho sedadla)
- Otevírání dveří: Ano + blokace
- Nabíječka
- Kabel Mini Jack
Dětské elektrické autíčko rozměry:
- Velikost vozidla: Délka 172 cm, šířka 104 cm, výška 64 cm
- Hmotnost vozidla: 58 kg
- Velikost balení: 173 x 94 x 47 cm
- Hmotnost balení: 68 kg
- Maximální zatížení: 100 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | elektriniai automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.A021A.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 1x180W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Dviem vaikams, Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 32 cm |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | 2-taškai |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 172 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 58 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Dvivietis |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 100 kg |
| Max. vaiko ūgis: | 125 cm |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Taip |
| Kapotų atidarymas: | Taip |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 173 x 94 x 47 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 15, 16 |
| Raktų užvedimas: | Taip |
| Plotis: | 104 cm |
| Sėdynės plotis: | 41 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Automobilis |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 180W |
| Aukštis: | 64 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
